CHRIS JANSON DAROVAL SVOJI KYTARU


Zpěvák Chris Janson daroval jednu ze svých kytar.

Jeden ze současných nejpopulárnějších country zpěváků Chris Janson nedávno navštívil se svojí ženou malý obchůdek s potravinami, kde si chtěli nakoupit pár drobností. Obsluhovala ho důchodkyně, která samozřejmě country hvězdu poznala a svěřila se mu, že má vnučku, jenž se také věnuje hudbě a ráda by věděla, co má vnučka dělat a jak nejlépe svoje nadšení pro hudbu využít.
 
 

 
Tenhle dojemný moment zaznamenala na svůj mobil zpěvákova žena Kelly Lynn Janson se slovy, že to byla velmi dojemná chvilka a babička se úplně rozzářila, když s Chrisem hovořila. Zatím co mu pomáhala dávat nákup do tašky, poznali ho další zákazníci a prodavačka byla tak nadšená, že všem musela sdělit, jak je nadšená, že její vnučka je také začínající zpěvačka. To Jansona natolik dojalo, že zavolal svému manažerovi Jasonovi Bittingerovi, ať vezme jednu z jeho kytar a přijede hned za ním do obchodu.

„Tohle je kytara přímo z mého autobusu, kterým jezdím na turné a dejte jí své vnučce“, sdělil prodavačce Janson, když manažer přinesl nástroj. Potom jí ještě vysvětloval, že ladička funguje až po zapojení kabelu do kytary a několik dalších detailů, což babička – prodavačka sledovala naprosto bez dechu a beze slov, jak byla tímto darem doslova šokována.

Naši partneři

Soundflower