CENY ACM OPĚT V NASHVILLU!


Prestižní udílení cen ACM se bude letos konat opět v samotném srdci country music v Nashvillu!
56.ročník udílení cen CMA (Akademie Country Music) se bude letos udělovat přímo v Grand Ole Opry, legendárním Rymanově Auditoriu a v restauraci The Bluebird Cafe. Oproti minulým ročníkům se tak děje kvůli celosvětové pandemii Covid-19, kdy organizátoři tak byli nuceni slavnostní večer nejdříve přesunout v loňském roce na 16.září, kdy měl probíhat tradičně v Las Vegas, ale ani to se bohužel neuskutečnilo, takže Akademie se rozhodla celou akci přesunout na rok 2021, konkrétně na neděli 18.dubna, do již zmiňovaného Nashvillu.
 
 

 
Jak sdělil ředitel ACM Damon Whiteside: „Jsme velmi nadšeni, že se můžeme vrátit na místo činu do Music Cit, kde společně oslavíme to nejlepší z country music. Veliké díky patří městu Nashville, Grand Ole Opry, Rymanovu Auditoriu a Bluebird Cafe, kteří nás přivítali zpět v Nashvillu.“ ACM také věnovala Nashvillu částku 25,000 dolarů na nadaci „Christmas Day Explosion Relief Fund“, což je nadace, která se stará o hudebníky, kteří přišli o svůj majetek na Vánoce 2020, kdy centrem Nashvillu otřásl veliký ničivý výbuch.
 
56.ročník udílení nejprestižnějších cen v country music ACM, bude v neděli 18.dubna živě přenášet televizní stanice CBS. O výsledcích Vás samozřejmě budeme informovat ve vysílání i na našich stránkách.

Naši partneři

Soundflower