CARRIE UNDERWOOD NEBO REESE WITHERSPOON???


Během pandemie Koronaviru, který postihl celý svět, docházelo naštěstí i k úsměvným událostem. Některé z nich zcela jistě pobavily i country fanoušky.
V době, kdy byla povinnost nosit roušku, bylo mnohdy velmi obtížné rozeznat toho, kdo se pod ní skrývá, což se přihodilo jedné fanynce country zpěvačky Carrie Underwood, která na parkovišti oslovila dámu se slovy: „Promiňte, vy jste Carrie Underwood, viďte“? K obrovskému údivu však odpověděla, že není Carrie, byla to totiž hollywoodská star Reese Whiterspoon! Ano, skutečně došlo k omylu a fanynka si spletla slavnou zpěvačku se slavnou herečkou. Obě půvabné umělkyně byly velmi pobaveny a tuhle historku zveřejnily na sociálních sítích, kde si vzájemně složily i kompliment. Reese totiž fanynce na parkovišti řekla, že jí tímto omylem udělala krásný den, když si myslí, že vypadá jako Carrie. Potom, co Carrie viděla na internetu fotografii a video z této události, okamžitě reagovala se slovy, že Reese udělala krásný den, ale jí krásný celý život, když si ji spletla s Reese :-)
 

 
Fanynka sdílela celé video ze setkání s Reese Whiterspoon na síti TikTok se slovy: „OK, bláznivé věci se prostě stávají. Byli jsme s mým manželem v Nashville, Tennessee na grilování a najednou vidím tuto dámu s jejím manželem a dětmi a říkám si, že vypadá jako nějaká celebrita, ale nevěděla jsem která. A najednou říkám, panebože, to je Carrie Underwood! Měla na sobě kovbojský klobouk a roušku, takže jsem měla potíže ji přesně rozpoznat. Taky jsem si říkala, že je to skvělé, že bydlí někde tady kousek od nás v oblasti Brentwoodu. Počkala jsem, až se po chvíli vracela k autu, šla jsem za ní a zeptala se, jestli je Carrie Underwood. Ona řekla „Ne, nejsem Carrie Underwood, ale mějte se moc hezky“.
Pozn. Click & Country - Reese Witherspoon má ke country hudbě vřelý vztah a to i proto, že hrála country zpěvačku June Carter ve skvělém životopisném filmu o Johnny Cashovi „Walk The Line“.

Naši partneři

Soundflower