BRAD PAISLEY VYDÁVÁ NOVÝ SINGL


 
Zpěvák a kytarista Brad Paisley vydává nový singl.
 
Jeden z nejpopulárnějších country umělců posledních mnoha let Brad Paisley přivítal léto, které zaťukalo na dveře, novým singlem. Písnička se jmenuje „City Of Music“ a Paisley ji složil společně s Rossem Coppermanem a Lee Thomasem Millerem. O produkci ve studiu se postaral Luke Wooten a Ross Copperman a je to jedna z písní, které se objeví na Paisleyho novém albu.
 
Paisley konečně také vyrazil na turné, které zahájil v Panama City Beach na Floridě na prvním největším probíhajícím festivalu na světě v roce 2021 po pandemii Covid-19 „Pepsi Gulf Coast Jam“. Během turné se zastaví mimo jiné  i na dva speciální koncerty v hotelu Wynn v Las Vegas.

 

 
Jedna ze zastávek turné se samozřejmě uskuteční i v mekkce country Nashvillu, kde vystoupí na Den nezávislosti 4.července na koncertě „Let Freedom Sing!“ a stejně jako na dalších místech představí své speciální hosty, kterými jsou podle nejnovějších udílení cen ACM objev roku zpěvák Jimmie Allen a současná vycházející hvězda vydavatelství Columbia Nashville zpěvačka Kameron Marlowe. Společný duet Paisleyho a Allena „Freedom Was A Highway“ můžete znát z vysílání Click & Country.

Naši partneři

Soundflower