BRAD PAISLEY V EVROPĚ

Skvělou zprávu máme pro fanoušky současné americké country star Brada Paisleyho. V říjnu a listopadu navštíví Evropu!!! Během šesti dnů odehraje pět koncertů ve Švédsku, Norsku a Irsku.

Vy, kteří jste byli v loňském roce na některém z Bradových evropských koncertů, určitě potvrdíte, že se jednalo o skutečný svátek milovníků Country Music! Zazněly všechny stěžejní hity a to jak z úplně prvních desek tak i ty z nejnovějšího alba „This Is Country Music“. Veliké překvapení Brad připravil pro návštěvníky londýnského koncertu v O2 Arena, kdy v závěru na jeviště pozval svého kolegu a kamaráda, člena legendárních Rolling Stones  Rona Wooda, se kterým si zahrál píseň „Let The Good Times Roll“, jež natočil před několika lety jako duet s bluesovou legendou B.B.Kingem.

Jako „předskokan“ se na evropském turné objevil jeho dlouholetý kamarád Darius Rucker, který se, jak jsme vás na našich stránkách informovali, stane 16.10. členem Grand Ole Opry. Jestli i tentokrát Paisley přiveze s sebou nějakého hosta nevíme, ale nechme se překvapit. Pouze na posledním koncertu tohoto krátkého turné jako host vystoupí kapela The Band Perry!

Na koncertech zazní i nejnovější singl Brada Paisleyho „Southern Comfort Zone“, který na hitparády nasadil jako singl z nového CD, které mu vyjde v dubnu 2013. Píseň můžete samozřejmě slýchat ve vysílání rádia Click & Country!

Budete-li chtít navštívit některý z podzimních evropských koncertů, můžete si vybrat :
08.11.    Stockholm
09.11.    Goteborg
10.11.    Oslo
11.11.    Stavanger
13.11.    Dublin
 

Naši partneři

Soundflower