BRAD PAISLEY - This Is Country Music!

Fanoušci jedné ze současných největších hvězd country, Brad Paisleyho se letos dočkají jeho nového alba!

Na 44. ročníku CMA v Nashville, zahrál Paisley živě píseň „This is Country Music“, ktera předcházela jeho velmi emotivnímu proslovu po zisku ceny Entertainer Of The Year (umělec Roku), který tvůrci videoklipu k téhle písni zakomponovali do jeho úvodu a tím také představil titulní píseň svého připravovaného alba, které ponese stejný název.

Na album si Paisley pozval několik významných hostů. Svoji účast přislíbili Don Henley, Sheryl Crow, Marty Stuart a také, což je veliké překvapení,legendární herec Clint Eastwood!

Don Henley se podle zpráv časopisu Billboard objeví v písni „Love Her She´s Leaving“, Sheryl Crow a Carl Jackson zazpívají vokály ve starém gospelu „Life´s Railway to Heaven“, který můžete znát z poslední doby třeba v podání Johnnyho Cashe, nebo z nejnovějšího CD Jerry Lee Lewise „Mean Old Man“, který ji zpíval již jako malý chlapec na mších v kostele a na desku ji upravil do country stylu. Také členové legendární skupiny Alabama se objeví na albu a to v písni s názvem „Old Alabama“. A podle zpráv Billboardu uslyšíte Clint Eastwooda v instrumentální skladbě s názvem „Eastwood“, ovšem uslyšíte pouze jeho pískání, což bude jistě velmi unikátní.

Jak už jsme zmiňovali, celé album se bude jmenovat „This is Country Music“ a jeho vydání je ohlášeno na 24.května! Zda-li vyšlo v daném termínu vás  budeme samozřejmě informovat na stránkách Click and Country.
 

Naši partneři

Soundflower