Brad Paisley kraloval předávání cen CMT

Brad Paisley si odnesl z letošní ho předávání cen Country Music Television 3 ceny v podobě obrazovek s logem CMT, dvě ceny dostala Taylor Swift.

 

V úterý večer místního času se v Nashville konal letošní ročník předávání cen Country Music Television. Brad Paisley dostal cenu za Video Roku Zpěvák za videoklip k písni "Waiting on Woman", na kterém se podílel i otec Nancy Griffith Andy, druhou cenu obdržel společně s Keith Urbanem za video k No. 1 hitu "Start A Band" a také společně s Deirks Bentleyem, Alan Jacksonem a  George Straitem cenu CMT Performance Of The Year za video k písni "Country Boy".

 

 

Taylor Swift si odnesla dvě obrazovky za videoklip ke svému megahitu "Love Story", který jsme mohli zaznamenat i na hitparádách českých televizí. Videoklip k této písni vybojoval vítězství i režisérovi Trey Fanjoyovi.

 

 

Mezi dalšími oceněnými byly i Sugarland za "All I Want To Do" kteří v průběhu večera vystoupili s legendární rokovou skupinou B-52s, Rascal Ftatts za "Every day", Kid Rock dostal cenu Wide Open Country Video Buckle za "All Summer Long" nebo nováčci ve velkém světě country The Zac Brown Band dostali cenu USA Weekend Breakthrough Artist Of The Year za jejich první velký hit "Chicken Fried"

Naši partneři

Soundflower