BON JOVI A JENNIFER NETTLES OPĚT SPOLEČNĚ VE STUDIU


 
Rocková legenda kapela Bon Jovi a country zpěvačka Jennifer Nettles se opět sešli ve studiu ke společnému nahrávání.
Po 14 letech od společného duetu „Who Says You Can´t Go Home“, který zaznamenal obrovský úspěch u fanoušků i na hitparádách - vyšplhal se až na samotný vrchol country hitparády - se dva hudební světy rozhodli spolupráci zopakovat. Někdejší členka dua Sugarland a Bon Jovi nahráli novou písničku „Do What You Can“. Skladba vznikla v období pandemie koronaviru během března a to doslova během 24 hodin, kdy Jon Bon Jovi na Instagramu objevil komentář „..když bys rád dělal to, co chceš.. tak to dělej..“. To ho natolik inspirovalo, že píseň okamžitě napsal a oslovil Jennifer ke společnému duetu.

 

 
K písni vznikl i videoklip, který se natáčel během pandemie v New Yorku, kdy oba protagonisté byli v ulicích svědky mnoha situací a událostí spojených s koronavirovými událostmi, proto píseň věnovali všem každodenním hrdinům a bojovníkům v první linii.
Duet „Who Says You Cant Go Home“ se objevil jako alternativní verze této písně na albu Bon Jovi „Have A Nice Day“ v roce 2006. Nová skladba „Do What You Can“ se objeví na novém albu Bon Jovi, které vyjde v letošním roce.

Naši partneři

Soundflower