BLAKE SHELTON A GWEN STEFANI MĚLI SVATBU


 
Country zpěvák Blake Shelton a popová diva Gwen Stefani se 3.července vzali.

Půl roku po zasnoubení konečně proběhl dlouho očekávaný svatební obřad, který slavný pár plánuje již delší dobu, ale kvůli pandemii musel být odložen. Svatba nakonec probíhala v Oklahomě, v krásné kapli na ranči, kde manželský pár žije. Obřadu se účastnili pochopitelně i rodiče obou hvězd a nejbližší přátelé. Momenty těsně před obřadem Stefani dokonce později sdílela na svých sociálních sítích, kde byl zachycen i nádherný svatební dort.

 

 
Manželé společně natočili již několik duetů. První z nich „Nobody But You“ vznikl v době izolace v souvislosti s korona virem a druhý „Happy Anywhere“ se stal No.1 hitem na hitparádě Billboard a znát jej můžete i díky videoklipu.

Pro Sheltona je to již třetí svatební obřad, protože své první ano řekl Kaynette Williams v roce 2003, se kterou byl ženatý do roku 2006 a druhé manželství trvalo od května 2011 do července 2015, to si vzal za ženu slavnou country zpěvačku Mirandu Lambert. Gwen Stefani byla 14 provdána za britského zpěváka, skladatele a herce Gavina Rossdalea, známého také jako člena kapely Bush.
 

Manželům Sheltonovým přejeme mnoho štěstí nebo, jak by se lépe hodilo – Happy Anywhere!

Naši partneři

Soundflower