BILLY RAY CYRUS & FIREROSE NAZPÍVALI DUET

 

 
Zpěváci Billy Ray Cyrus a Firerose nazpívali společný duet.
 
Před nedávnem všechny překvapil 61letý country zpěvák Billy Ray Cyrus rozvodem se svojí dlouholetou manželkou Tish, se kterou byli dlouhých 28let. Ještě větší podivení bylo, když se ve společnosti začal objevovat s 23letou australskou zpěvačkou Firerose, se kterou jsou v současnosti zasnoubeni.
 
Společně nazpívali nádhernou a silnou baladu z pera skladatelky a zpěvačky Diany Warren „Plans“ a natočili k ní i videoklip, ve kterém se Firerose prochází magickými dveřmi do kouzelného lesa a tam potkává na louce Billyho Ray Cyruse. No, video doslova, jako z pohádky, zvláště, když má zpěvačka na sobě flitrové šaty a Cyrus smoking.
 
 

 
„Firerose je vynikající nejen zpěvačka, ale i textařka. Když za mnou jednoho dne přišla, že by ráda nazpívala písničku jiné autorky, byl jsem překvapen. Když mi ale pustila, o jakou píseň se jedná a že je to nádherná balada od Diane Warren, okamžitě jsem věděl, že ta píseň je jako složena pro nás. V nadcházejícím roce si ji určitě necháme zahrát i na naší společné svatbě…“.

Naši partneři

Soundflower