ASHLEY McBRYDE JE ČLENKOU GRAND OLE OPRY


Ashley McBryde se stala novou členkou Grand Ole Opry.

Úspěšná country zpěvačka Ashley McBryde, kterou naše posádka z Click & Country viděla letos i živě na skvělém koncertě ve skotském Glasgow, se stala oficiálně novou členkou slavné nashvillské Grand Ole Opry. Ke členství McBryde vyzvala taktéž členka Opry Terri Clark, se kterou spolupracovala na písni “Girl Goin´ Nowhere“, jenž jim vynesla při debutovém vystoupení McBryde ve svatostánku country 16.června 2017 ovace ve stoje.
 
Clark na jevišti dojaté McBryde řekla: „Opry je rodina a ty jako moje sestra máš své místo u našeho stolu“. McBryde s dojetím sdělila: „Nemohu stále uvěřit tomu, že je to skutečně pravda! Vím, co to znamená a jaká je to zodpovědnost a beru to opravdu velice vážně. Bůh žehnej Country Music“.

 


Pozvánku ke členství dostala v říjnu McBryde velmi zvláštním způsobem, během svého živého vystoupení v raním vysílání televizní stanice CBS v New Yorku, kde byla jako host. Najednou se na obrazovce objevil Garth Brooks, jenž stál v tu chvíli v přímém přenosu na jevišti Grand Ole Opry v Nashvillu v Tennessee a překvapil svoji virtuální pozvánkou nic netušící McBryde se slovy jestli by chtěla být členkou Opry rodiny. Pro Brookse to bylo vůbec poprvé v historii, kdy dával někomu pozvání ke členství.
 

Ashley McBryde moc gratulujeme!!!

Naši partneři

Soundflower