ALAN JACKSON OZNÁMIL VYDÁNÍ NOVÉHO ALBA


 
Superhvězda americké a světové country Alan Jackson oficiálně oznámil vydání nového alba.
 
Po dlouhých 6 letech od roku 2015, kdy Jackson vydal své dosud poslední studiové album s názvem „Angels & Alcohol“, potěšil své fanoušky zprávou, že 14.května se mohou těšit na jeho úplně nové album s názvem „Where Have You Gone“. Bude obsahovat celkem 21 písní, z čehož pod patnácti z nich je jako autor podepsán sám Jackson. Jedna píseň je bonusová a jedná se o známou skladbu „That´s The Way Love Goes“ z repertoáru legendy Merle Haggarda, kterému tímto Jackson chce vzdát hold. Produkce se opět ujme dlouholetý Jacksonův spolupracovník, známý producent, skladatel a hudebník Keith Stegall.

 

 
„Bude to trošku jiná country, než jakou jsem dělal v minulosti,“ řekl Jackson. „Je to legrační, ale když jsem jel v autě a poslouchal konečné mixy písní, které mi ze studia poslal Keith, začal jsem brečet. Byl jsem překvapen, jak moc je to emotivní, ale miluji tenhle druh hudby. Když  jsem psal písničky, představoval jsem si domov a čas mého dětství a dospívání. Opravdová country píseň je život, láska, zármutek, pití, rodiče, spousta pěkných chvil, ale také hudební nástroje. Pedal steel kytara, akustická kytara, housle. Tyhle věci mají zvuk a tón a dělají ten správný pocit country.“
 
Písničky „You´ll Always Be My Baby“ a „I Do“ napsal na svatbu své dcery a písničku „Where Her Heart Has Always Been“ složil na pohřeb své maminky a uslyšíte v ní i její hlas, jak předčítá z Bible.
 
Na písničky z nového alba se samozřejmě můžete těšit ve vysílání Click & Country, kde už v tuto chvíli rotuje první singl!
 

Naši partneři

Soundflower